Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sektörün genç kuruluşlarından RENOPAR OTOMOTİV, 2017 yılında uzun süredir bu sektörde çalışan Çetin Doğan ve Tuğrul Oka tarafından kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana RENAULTVOLVODAFMERCEDES-BENZIVECOSCANIA ticari araçlarında, sınırsız stok ve sorunsuz hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyor, ürün yelpazemizi her gecen gün yeni parçalarla birlikte genişletiyoruz.

RENOPAR OTOMOTİV, satıcı rolünün çok ötesine giderek; müşterisinin ihtiyaçlarını analiz edip doğru zamanda doğru ürünle, doğru fiyatla, doğru yerde olmayı hedeflemiştir. Bu sayede ticari araç yedek parça pazarının en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline gelen RENOPAR OTOMOTİV, orijinal ve en kaliteli yerli ürünleri müşterilerine sunarak sektörde güvenin simgesi haline gelmiştir.

RENOPAR OTOMOTİV, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, kaliteli ve rekabet gücü yüksek tır yedek parçalarını, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda müşterilerine kaliteli ambalajlar içinde olabilecek en hızlı hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. İnanıyoruz ki; hizmet anlayışımız ve konusunda uzman deneyimli istikrarlı kadromuz yedek parça hususunda tüm beklentilerinize cevap verecektir.

Tecrübesi, kalitesi ve rekabetçi fiyatlarıyla Türkiye ve dünya çapında bir çok firmanın ilk seçeneği haline gelen, her geçen gün yaşadığı büyümeyle, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen dinamik bir kuruluş halini alan RENOPAR OTOMOTİV olarak gerek müşterilerimize, gerekse tedarikçilerimize karşı şeffaf, ilkeli ve devamlılık arz eden bir işbirliği politikası sürdürmekteyiz.

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Dolapdere Sanayi Sitesi’nde bulunan dükkanımızda 7 personelimizle tüm Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak uzman satış ve destek ekibimiz siz müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olup isteklerinize ve taleplerinize hızlı çözümler üretmektedir.

Vizyon

Kısa sürede sıkı çalışmayla tır yedek parça pazarında edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek ve piyasa yapıcı bir kuruluş olmak.

Sürekli gelişme anlayışı ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak.

İçinde bulunduğumuz toplumun değerlerine saygılı olmak, faaliyet gösterdiğimiz bütün mevkilerde toplumun ekonomik ve kültürel yönden gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunmak RENOPAR OTOMOTİV‘in ana vizyonudur.

Misyon

İş modeliyle, süreçlere yaklaşımıyla, bilgiye dayalı kararlarıyla ve ilkeli hareket tarzıyla sektörü şekillendirebilecek bir yönetim anlayışında hareket etmek.

Müşterilerine üstün kaliteli malları, en hızlı ve en uygun ambalaj içinde, rekabetçi fiyatlarla sunmak ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmak.

Bütün müşteri ve iş ortaklarımızla uzun soluklu ve kesintisiz bir iş birliğini devam ettirmek RENOPAR OTOMOTİV‘in ana misyon ve amacıdır.